Stratejimiz Müşterilerimize Kaliteli Ürünler Sunmaktır

1999 yılında ilk perakende satış mağazası ile ticaret hayatımıza başladık. 
 
2004 yılı itibariyle Turkcell İletişim Merkezi olarak perakende sektöründe müşterilerilerimize hizmet vermeye devam ettik.
 
2013 yılın da Samsung Mobile Shop açarak perakende sektöründe bayilik ağımızı geliştirdik.
 
Perakende olarak bugüne kadar Türkiye'nin başkenti Ankara da bir çok lokasyonda mağaza yönettik.
 
Yaptığımız işi, en doğru ve düzgün şekilde yapma isteğimiz bize her zaman yol göstermiştir.
 
Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk, her müşterisine ihtiyacı doğrultusunda doğru ürün ve hizmeti sunmak için var gücüyle halen çalışmaktadır.
 
Şirketlerimizden Atılım İletişim, 2011 yılında Türkiye genelindeki 1154 Turkcell İletişim Merkezi arasından yılın En İyi İletişim Merkezi seçilmiştir.
 
2016 yılından başlıyarak kurumsal müşterilerimizin Araçların güvenliği ve kontrolu için Turkiyenin lider firmalarında Arvento ile çalışmaya başadık. 3 yılda 39000 den fazla araçın yönetilmesini sağladık.
 
2018 yılında üretmeye başladığımız yazılımlarımızla bir çok firmaya web sitesi, entegrasyon, sanal pos, cüzdan, oyun, IOS ve Android uygulama  geliştirdik.
 
Kendi markalarımız ve Distribütörü olduğumuz markalarımızla Türkiyede e-Ticaret ve Perakende sektörlerinde hem bayilerimize hemde perakende müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
Telekomünikasyon sektöründeki diğer firmalarla olan ilişkilerinde etik çizgisinden ödün vermeden uyum içinde çalışmayı sürdürmüş, yeniliklere açık ve sürekli gelişim içinde olmuştur.